Gówno prawda, wg mnie taka gra jest gówno warta - niczego nie uczy
dla frajerów zamkniętych w sobie - poprostu
Kto idzie pograć w Postala ?
Napisane: piątek, 21 kwi 2006, 14:07
przez Joel
mówie wam tibia to straszny nałóg
ja kiedyś w to grałem nałogowo, ale na szczęście wyrwałem się z tego, bo uświadomiłem sobe jaka to strata czasu
kto nie widział tibi, niech nawet nie sprawdza co to jest,
kogo chca wciagnac w te gre znajomi, niech ich nie słucha,
a kto zaczął grać niech jak najszybciej przestanie
takie są moje rady
Napisane: sobota, 22 kwi 2006, 10:49
przez Sędzia Czesław
Ja na szczęście nawet nie zaczynałem swojej przygody z Tibią, bo jeśli miałby się powtórzyć nałóg tak jak kiedyś z Diablo to wolę nie zaczynać. Mam co robić