Dla tych ktozy by mieli ochote pograc na Serwie Dragon to podaje link http://www.dragon-network.net Jesli chodzi o to czy gra duz tu polakow to mowie zdecydowanie TAK
Serdecznie zapraszam
Jesli ktos ma jakies problemy to pisac zawsze wal pomoge
Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 18:30
przez BorowikPL
Jesli zaczynacie grac na Dragonie musicei sie liczyc ze nie bedzie lekko bo tu jest odiweczna wojan Polska VS Russia. I ruscy beda was czesto zabijac ale mozesz liczyc na pomoc od polakow zawsze pomagaja.
Napisane: piątek, 14 kwi 2006, 19:09
przez BorowikPL
server down
Napisane: piątek, 21 kwi 2006, 16:30
przez emar
Siema! No ja pogrywam na Shadow oraz na Infinity
Shadow:
Valkyria BD
Infinity:
Neoande HE
Dameister SH
Mystree Crafter
Napisane: niedziela, 23 kwi 2006, 09:00
przez BorowikPL
Witam!!
Milo mi sie dowiedziec ze ktos z Kołobrzegu gra na Dragonie tylko szkoda ze nie na tym samym servie co ja Jesli bys chcial sie przeniesc na servie ( dragon ) to udziele ci wszelkiej pomocy z tego co mi wiadomo to duzo ludzi z K-G gra
Myslalem nad tym zeby zrobic KoLobrzeski klan jesdli ci ten pomysl odpowiada to daj znac
Napisane: sobota, 29 kwi 2006, 13:22
przez BorowikPL
hmmm zmniejszyli ilosc serverow oj nie dobrze teraz ludziska beda zapelniali pozostale i prze z to sa lagi eh ten Drake juz sam nie wie co chce