Strona 1 z 1

Lineage 2 C 4

PostNapisane: niedziela, 9 kwi 2006, 17:34
przez BorowikPL
Poszukuje kogoś kto gra na serwerze dragon

PostNapisane: niedziela, 9 kwi 2006, 19:30
przez BorowikPL
Dla tych ktozy by mieli ochote pograc na Serwie Dragon to podaje link http://www.dragon-network.net Jesli chodzi o to czy gra duz tu polakow to mowie zdecydowanie TAK
Serdecznie zapraszam :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 18:14
przez BorowikPL

PostNapisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 18:19
przez BorowikPL
Jesli ktos ma jakies problemy to pisac zawsze wal pomoge

PostNapisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 18:30
przez BorowikPL
Jesli zaczynacie grac na Dragonie musicei sie liczyc ze nie bedzie lekko bo tu jest odiweczna wojan Polska VS Russia. I ruscy beda was czesto zabijac ale mozesz liczyc na pomoc od polakow zawsze pomagaja.

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 19:09
przez BorowikPL
server down !!

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 16:30
przez emar
Siema! :P
No ja pogrywam na Shadow oraz na Infinity

Shadow:

Valkyria BD

Infinity:

Neoande HE
Dameister SH
Mystree Crafter

:>

PostNapisane: niedziela, 23 kwi 2006, 09:00
przez BorowikPL
Witam!!
Milo mi sie dowiedziec ze ktos z Kołobrzegu gra na Dragonie tylko szkoda ze nie na tym samym servie co ja :wink: Jesli bys chcial sie przeniesc na servie ( dragon ) to udziele ci wszelkiej pomocy z tego co mi wiadomo to duzo ludzi z K-G gra
Myslalem nad tym zeby zrobic KoLobrzeski klan jesdli ci ten pomysl odpowiada to daj znac :roll:

PostNapisane: sobota, 29 kwi 2006, 13:22
przez BorowikPL
hmmm zmniejszyli ilosc serverow oj nie dobrze teraz ludziska beda zapelniali pozostale i prze z to sa lagi eh ten Drake juz sam nie wie co chce

PostNapisane: sobota, 29 kwi 2006, 13:25
przez BorowikPL
Nadal poszukuje ludzi co draja na servie Dragon

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:20
przez CeDaR
CO do lineage polecam http://www.l2extreme.com - tez bardzo duzo polakow gra.

PostNapisane: poniedziałek, 5 cze 2006, 15:45
przez Uri
popieram co Stef@n powiedział.
come 2 WoW
(żebraków jednak dostatek, fajnie można z nich se jaja zrobić ;))