...kiedys dawno gralem na yahoo, ten na wp wydaje mi sie lepszy 
...kiedys dawno gralem na yahoo, ten na wp wydaje mi sie lepszy 

nie moge go nigdzie znalezc 
a tam na yahoo lepszy....mam juz ponad 1600 gier
cichy napisał(a):qrcze Flo, gdzie Ty maz tego bilardanie moge go nigdzie znalezc
