Strona 1 z 1

Bilard - yahoo

PostNapisane: poniedziałek, 27 mar 2006, 10:56
przez Flo
Grywa ktos?

bilard yahoo

Chce zalozyc lige na forum

PostNapisane: poniedziałek, 27 mar 2006, 18:42
przez chooper
...ja na wp grywam :wink: ...kiedys dawno gralem na yahoo, ten na wp wydaje mi sie lepszy :P

PostNapisane: poniedziałek, 27 mar 2006, 20:43
przez Flo
a tam na yahoo lepszy....mam juz ponad 1600 gier :P

PostNapisane: poniedziałek, 27 mar 2006, 20:51
przez cichy
qrcze Flo, gdzie Ty maz tego bilarda :?: nie moge go nigdzie znalezc :/

PostNapisane: poniedziałek, 27 mar 2006, 20:53
przez chooper
a tam na yahoo lepszy....mam juz ponad 1600 gier

...ale widziales tego z wp ?

PostNapisane: środa, 29 mar 2006, 07:17
przez Flo
cichy napisał(a):qrcze Flo, gdzie Ty maz tego bilarda :?: nie moge go nigdzie znalezc :/


pool sie nazywa :)