Strona 1 z 1

Space-Pioneers

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 22:11
przez Nuba
Gra ktoś w tą gierke ? bardzo fajna i podobna do ogame :)

http://pl1.space-pioneers.net/home.shtml

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 23:49
przez astic
Ja gram na 3 galaktyce