Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 5 mar 2006, 20:17
przez fern
Az sobie sciagne i dam znac

PostNapisane: wtorek, 7 mar 2006, 19:12
przez Xardas
tylko głupio, ze trzeba czekać w kolejce, aby sciągnąć ;/

PostNapisane: wtorek, 7 mar 2006, 20:53
przez fern
Mi odrazu ściągało :P I popykałem troche i powiem, że gierka jest bardzo fajna :) Troche jej poświęce czasu.

PostNapisane: środa, 8 mar 2006, 17:21
przez Xardas
instalowaliście te upgrady ?

PostNapisane: środa, 8 mar 2006, 20:16
przez Xardas
wyskakuje mi taki błąd Obrazek

Plz powiedzcie mi o co chodzi :( :help:

PostNapisane: czwartek, 9 mar 2006, 16:59
przez Xardas
ok thx bede probował ;]

PostNapisane: czwartek, 9 mar 2006, 22:47
przez cichy
dobreeeee :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 14:05
przez Xardas
co dobreeee ? :|

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 14:58
przez cichy
Xardas napisał(a):co dobreeee ? :|

gierka jest dobraaaa :twisted: