Fajna
Zarejestrowałem się, wpakowałem kilka punktów w charyzmę i zatrudniłem się jako grabarz na 3h 
Zarejestrowałem się, wpakowałem kilka punktów w charyzmę i zatrudniłem się jako grabarz na 3h 
Zarejestrowałem się, wpakowałem kilka punktów w charyzmę i zatrudniłem się jako grabarz na 3h 
poziom 3
wyniki wygladają w miarę ale wg mnie trzeba dbać o zwinność i wytrzymałość, jak idziesz do pracy ustaw swoja postać żeby szła do pracy albo do miasta - może nawet zarobi na dalsze postępy 
WZT napisał(a):Agunia__ napisał(a):Wampirek jakżeby inaczejpoziom 3
wyniki wygladają w miarę ale wg mnie trzeba dbać o zwinność i wytrzymałość, jak idziesz do pracy ustaw swoja postać żeby szła do pracy albo do miasta - może nawet zarobi na dalsze postępy
wiem planuje ja nanoc zastawic ale niewiem czy moge sobie kompa wylaczyc i mi on bedzie tam spokojnie zarabial na siebie....
