Strona 1 z 3

PostNapisane: niedziela, 26 lut 2006, 19:28
przez Morland
Fajna :) Zarejestrowałem się, wpakowałem kilka punktów w charyzmę i zatrudniłem się jako grabarz na 3h :)

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 02:04
przez Agunia__
Wampirek jakżeby inaczej ;) poziom 3 :) wyniki wygladają w miarę ale wg mnie trzeba dbać o zwinność i wytrzymałość, jak idziesz do pracy ustaw swoja postać żeby szła do pracy albo do miasta - może nawet zarobi na dalsze postępy :D

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 08:19
przez cichy
WZT napisał(a):
Agunia__ napisał(a):Wampirek jakżeby inaczej ;) poziom 3 :) wyniki wygladają w miarę ale wg mnie trzeba dbać o zwinność i wytrzymałość, jak idziesz do pracy ustaw swoja postać żeby szła do pracy albo do miasta - może nawet zarobi na dalsze postępy :D


wiem planuje ja nanoc zastawic ale niewiem czy moge sobie kompa wylaczyc i mi on bedzie tam spokojnie zarabial na siebie....

bedzie

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 16:06
przez Morland
Proszę, moje statystyki :P