Strona 1 z 1

Fifa 2006

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 14:47
przez Martius
Piekne komentarze
"Zostawił za soba tylu wyminietych obroncow ze w koncu nie wiadomo ilu ich było ..

[ Dodano: 2006-02-25, 15:40 ]
Praca nad polską wersją FIFA 06 to nie był typowy komentarz jak podczas meczu. Było to szczególne wyzwanie, trzeba było mocno uruchamiać wyobraźnie. Musiałem szukać w pokładach pamięci sytuacji, które miały miejsce na boisku, sytuacji które w swojej pracy przeżyłem i komentowałem. Jednym z najzabawniejszych lecz jednocześnie najboleśniejszych dla mojego gardła było nagrywanie dźwięków z mocnym podkładem emocjonalnym – okrzyków: gol, bramka, wspaniałe zagranie! Chyba przez całą moja karierę nie nakrzyczałem się tyle razy, ile podczas jednego dnia nagrań....” – tak swoją pracy przy lokalizowaniu FIFA 06 wspomina Dariusz Szpakowski.


daliscie du.... panowie

Re: Fifa 2006

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 16:08
przez qrczak
Martius napisał(a):Piekne komentarze
"Zostawił za soba tylu wyminietych obroncow ze w koncu nie wiadomo ilu ich było ..

[ Dodano: 2006-02-25, 15:40 ]
Praca nad polską wersją FIFA 06 to nie był typowy komentarz jak podczas meczu. Było to szczególne wyzwanie, trzeba było mocno uruchamiać wyobraźnie. Musiałem szukać w pokładach pamięci sytuacji, które miały miejsce na boisku, sytuacji które w swojej pracy przeżyłem i komentowałem. Jednym z najzabawniejszych lecz jednocześnie najboleśniejszych dla mojego gardła było nagrywanie dźwięków z mocnym podkładem emocjonalnym – okrzyków: gol, bramka, wspaniałe zagranie! Chyba przez całą moja karierę nie nakrzyczałem się tyle razy, ile podczas jednego dnia nagrań....” – tak swoją pracy przy lokalizowaniu FIFA 06 wspomina Dariusz Szpakowski.


daliscie du.... panowie



Tego akurat nie słyszałem.
Oni tak zawsze dają, o wiele lepiej sport się ogląda na Polsacie, Eurosporcie, a o Canal+ już nawet nie będę wspominał.

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 16:26
przez Martius
:lol:
Ogladalismy piekny mecz gospod... wygrali roznica 2 bramek "prawdziwy wynik 7-1"
i tak w kolko

[ Dodano: 2006-02-25, 16:30 ]
schodzac z tematu najlepszy komentarz "O różnicach między Ligą Mistrzów a polską ligą, która na razie jest jak różnica między Izbą Lordów a izbą wytrzeźwień, opowie państwu Tomasz Sianecki. (Tomasz Lis, Fakty, TVN) to juz nie z gry :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2006, 23:23
przez qrczak
W pierwszej połowie oglądaliśmy dużo walki w środku boiska, niestety nie zobaczyliśmy bramek. - Pisane z pamięci, więc nie jest to dokładne ale sens wypowiedzi był taki.


Wynik meczu po I połowie
1:0.

To chyba wina programu a nie komentatorów, ale fajnie wygląda.

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 16:59
przez qrczak
Kiepski występ bramkarza, udanych interwencji znacznie mniej niż tych dobrych. :lol:

PostNapisane: niedziela, 26 mar 2006, 23:17
przez Sędzia Czesław
qrczak napisał(a):W pierwszej połowie oglądaliśmy dużo walki w środku boiska, niestety nie zobaczyliśmy bramek. - Pisane z pamięci, więc nie jest to dokładne ale sens wypowiedzi był taki.


Wynik meczu po I połowie
1:0.

To chyba wina programu a nie komentatorów, ale fajnie wygląda.


Komentarz brzmi: niestety nie zobaczyliśmy wielu bramek. Znam wszystkie na pamięć. Tak mi się wydaje. Ale największego brecha mam jak piłka ledwo co dolatuje do bramkarza, a komentarz brzmi: zasłonił ciałem bramkę