Strona 1 z 1

diablo 2

PostNapisane: poniedziałek, 26 gru 2005, 12:08
przez dejo
da sie zrobic zeby postac z wersji 1.10 dzialala na v1.09 ?? prosze o pomoc

PostNapisane: poniedziałek, 26 gru 2005, 12:40
przez filomata
Nie da się, musisz wrzucić nowego patcha :?

PostNapisane: poniedziałek, 26 gru 2005, 14:02
przez dejo
dzienki :(

PostNapisane: poniedziałek, 26 gru 2005, 15:24
przez filomata
Z wcześniejszymi chyba dało się przepuścić przez jakiś program(nie jestem pewien) ale 1.10 wnosi za dużo zmian.

PostNapisane: czwartek, 5 sty 2006, 16:45
przez maciog
.....hehee a gra ktoś w diabloII jeszcze ???????????? może sie zmierzymy albo pogramy po prostu razem ?!!!!!!!!!!!!!?!?!