Nowy temat.
Ja z nudów odpaliłem SWAT 3 ;D
4 część chyba mi nie wejdzie
Napisane: sobota, 19 lis 2005, 18:18
przez Tomas
NFS Most Wanted trzeba przyznac ze chlopaki sie postarali po ostaniej czesci.
Napisane: sobota, 19 lis 2005, 23:05
przez SlaY^
Chater_ napisał(a):MU.
Me2 & CS
Napisane: niedziela, 20 lis 2005, 04:09
przez Uri
WoW
Napisane: niedziela, 20 lis 2005, 14:13
przez Stavro
ostatnio Quake 4...Age of Empires III(polecam swietna gierka)...i czekam na fife 2006 pl...
Napisane: niedziela, 20 lis 2005, 17:40
przez Uri
Stavro napisał(a):Age of Empires III(polecam swietna gierka)
gralem co prawda tylko w demko ale... popieram w 100%, kolejna swietna pozycja z tej stacji
Napisane: poniedziałek, 28 lis 2005, 07:01
przez Uri
WoW newsflash sukces dla mojej gildii <Oathbreakers> gdzie jestem oficerem od prowadzenia PvE Raids - wczoraj wieczorem dorwalismy High Priestess Jeklik i High Priest Venoxis i oficjalnie dolaczamy do gildii "endgame"