Strona 1 z 17

W Co Teraz Gracie ?

PostNapisane: sobota, 19 lis 2005, 08:43
przez Basketman
Nowy temat.
Ja z nudów odpaliłem SWAT 3 ;D
4 część chyba mi nie wejdzie :)

PostNapisane: sobota, 19 lis 2005, 18:18
przez Tomas
NFS Most Wanted trzeba przyznac ze chlopaki sie postarali po ostaniej czesci.

PostNapisane: sobota, 19 lis 2005, 23:05
przez SlaY^
Chater_ napisał(a):MU. :lol:

Me2 & CS :devil2:

PostNapisane: niedziela, 20 lis 2005, 04:09
przez Uri
WoW :)

PostNapisane: niedziela, 20 lis 2005, 14:13
przez Stavro
ostatnio Quake 4...Age of Empires III(polecam swietna gierka)...i czekam na fife 2006 pl...

PostNapisane: niedziela, 20 lis 2005, 17:40
przez Uri
Stavro napisał(a):Age of Empires III(polecam swietna gierka)


gralem co prawda tylko w demko ale... popieram w 100%, kolejna swietna pozycja z tej stacji :)

PostNapisane: poniedziałek, 28 lis 2005, 07:01
przez Uri
WoW newsflash :)
sukces dla mojej gildii <Oathbreakers> gdzie jestem oficerem od prowadzenia PvE Raids - wczoraj wieczorem dorwalismy High Priestess Jeklik i High Priest Venoxis i oficjalnie dolaczamy do gildii "endgame" :)

Jeklik

Venoxis

dzisiaj wieczorem ciag dalszy :)

PostNapisane: czwartek, 1 gru 2005, 09:50
przez mp-mp
Need For Speed Underground 2 na zmianę z Singles :)

PostNapisane: czwartek, 8 gru 2005, 00:59
przez bezAMBICJI
w pasjansa i całą reszte tych super ekstraśnych gier :lol: :lol: :lol:
Obrazek