W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 13:30

Grał ktos moze w Neverwinter Nights 2 ? zastanawiam sie nad zakupem i ciekaw jestem opinii osob, ktore mialy z nia do czynienia :)

btw. Mam nadzieje ze nie jest tak niedopracowana jak Gothic III ktory potrafi ciąć sie praktycznie na kazdym kompie.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez j0shu4 » sobota, 30 gru 2006, 13:54

a tu cie zaskocze
kaczor znajomego dostal G3 pod choinke
i gra na p4 3.00GHz z 512 MB ramu i fx5600
na 1024x768 plynnie i bez problemu
sam bylem zdziwiony
gra sie wczytuje dlugo to fakt ale pozniej juz ok
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 14:05

Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 14:08

Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez astic » piątek, 11 maja 2007, 05:10

S.T.AL.K.E.R :D :D :D :D
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez G-Man » piątek, 23 lis 2007, 19:51

Half-Life 2: Episode Two przechodzę jeszcze raz :) , niesamowita gra
Avatar użytkownika
G-Man
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 16 sie 2007, 11:43
Lokalizacja: City

Postprzez Owee » sobota, 8 gru 2007, 15:09

EVE-ONLINE - rozszerzenie Trinity niesamowicie poprawiło grafikę w grze - polecam trailer ze strony producenta.

Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » piątek, 28 gru 2007, 18:20

nie mam dosyć cierpliwośći na EVE ;-) trochę próbowałem i gra jest całkiem ciekawa ale wymaga naprawdę duuuuużo czasu i cierpliwośći.

dawno mnie tu nie było, co w międzyczasie?
World of Warcraft, cóż, na razie na luzie, gildia prawie sie rozpadła z powodów braków kadrowych, wyczyściliśmy Hyjal, a w Black Temple doszliśmy do Gurtogga, nie było źle, dalej nie wiem czemu ludzie przestali się logować. trudno. czekamy na patch/dodatek ;-)

Gothic 3 - sprawia że chce mi się płakać czasami. ogromny potencjał i dobry feeling serii, ale drastycznie niedopracowana i momentami naprawdę denerwująca/frustrująca.

Half-Life 2 - super gra jako taka, ale fabuła mocno kuleje. świetny engine, bardzo realistyczny świat. mnóstwo ciekawej akcji, chociaż końcówka jakieś 10 razy za prosta.

Wiedźmin. genialna gra, oddaje klimat książek, interesujący system walki, ciekawa fabuła i outro każące czekać na dodatek... tylko jedna wada. Loading. Chryste panie, 1/3 czasu który spędziłem nad tą grą to było czekanie aż lokacja się wczyta. no, ale ale. najlepsza polska gra w historii.

Knights of the Old Republic - wszystko to, czego się spodziewałem, i więcej. świetne RPG dla każdego kto przynajmniej toleruje Starwarsowy setting. Revan ftw.

Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - nawet lepsza niż pierwsza część. genialna fabuła, jeszcze genialniejsze postacie, lepsza moim zdaniem pod każdym względem od części pierwszej, mimo paru niedociągnięć związanych z uciekającym deadline wydania. polecam każdemu.


czyżbym lubił cRPG? :P
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » piątek, 28 gru 2007, 18:22

Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » wtorek, 1 sty 2008, 19:43

GIII to moim zdaniem tragedia... dwie poprzednie czesci bija go na glowe niemal pod kazdym wzgledem... I o zgrozo, momentami ta gra wręcz nudzi...
wrazenia z gry mam podobne jak Uri, u mnie na core2duo 2,2 ghz z 2gb ram i g-force 8600gt 512mb potrafi ladnie przyciac (fakt to laptop, ale jednak nie powinno, bo juz nawet Crysis na srednich detalach smiga jak ta lala)... a ladujac save'a mozna sobie spokojnie naszykowac herbate...

drugi raz bym gothica 3 juz nie kupil... moj wybor padlby na NWN2 albo wiedzmina.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Poprzednia strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron