Strona 1 z 1

Napisane:
niedziela, 13 lis 2005, 15:06
przez GoRo
buhaha... holy shit... ;d... dobra giera....

Napisane:
niedziela, 13 lis 2005, 15:12
przez GoRo
krotka z deka


Napisane:
czwartek, 24 lis 2005, 09:56
przez _Sandman_
Czekamy aż stworzysz coś fajnego. A ta gra fajna i jak było wspominane krótka:)

Napisane:
sobota, 26 lis 2005, 10:55
przez Joel
krótka, krótka
ale koniec... nie no to tylko chory człowiek mógł wymyśleć


Napisane:
sobota, 10 gru 2005, 00:56
przez szwagier
10 mb na taka gre


Napisane:
sobota, 10 gru 2005, 19:25
przez Master
Zaczepista giera, tylko tak jak inni muszę zwrócić uwagę na długość tej gry. Baaaaaardzo krótka, za krótka. Ale będzie wymiatać!!!!

Napisane:
środa, 28 gru 2005, 15:32
przez Basketman
Dźwięk to podchodzi mi pod Resident Evil ^^
DAWAJ DŁUŻSZĄ TAKĄ GIERĘ!! I MA BYC STRASZNIEJSZA!!!


Napisane:
środa, 28 gru 2005, 15:39
przez Tisaja
No ta jest duuuzo za krótka....

(

Napisane:
środa, 28 gru 2005, 15:45
przez bezAMBICJI
Tak równiez musze powiedzieć ze jest zdecydowanie za krótka...ale zapowiada się super


Napisane:
czwartek, 29 gru 2005, 02:22
przez Basketman
Martin to weź się spręż i zrób tę gierę. Mogę pomóc ale wtedy 50% zysków ze sprzedaży jest moje ;D