Need for Speed Most Wanted
Nom gralem w demko i jestem pod wrazeniem... Gierka jest swietna =] ma moze tylko 1 maly minusik... sterowanie jest zbyt latwe z predkosci 170mil mozemy wejsc w ostry zakret ale to demo mam nadzieje ze to poprawia


....ale niestety mam kijowego kompa i musze grać na najniższych detalach
ale ogólnie gra zaj****** !?

szkoda tylko, że po necie nie udało nam się pograć
A do tego w garażu stoi Mazda RX-7 i Aston Martin DB9
foty dam może później...
Jeżdze Eclipsem stuningowanym tylko mechanicznie
nawet szybki jest 
Ale ja gram, 3 godzinki
hihi Punto RuleZ 
