Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 18:48
przez SlaY^
Nie ma się co dziwić, jak jest taka grafika, że na takim sprzęcik 'jakoś chodzi' ;-)
Gierca qL ;-)

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 19:12
przez obv
miodzio :wink:

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 19:38
przez filomata
:shock: ciekawe czy sam odpaliłbym chociaż na 1024

Re: half life : lost coast...

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 20:17
przez Owee
oswald napisał(a):1280x800 2xAA 4xAF + HDR


co to za rozdzielczosc dzika i WTF is HDR ???

Re: half life : lost coast...

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 20:35
przez Ged
Owee napisał(a):
oswald napisał(a):1280x800 2xAA 4xAF + HDR


co to za rozdzielczosc dzika i WTF is HDR ???

http://www.bit-tech.net/gaming/2005/06/ ... iew/1.html

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 21:22
przez Slayer
cholera trza bedzie pomyslec nad nowym kompem... w sumie przezylbym fakt iz half-life nie ruszy, ale Gothica III juz nie przeboleje :/

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 22:27
przez kawon
Rozdzielczosc to szerokokatna - W Halfie jest taka opcja

PostNapisane: poniedziałek, 31 paź 2005, 10:46
przez Basketman
Ta woda... :shock:

PostNapisane: poniedziałek, 31 paź 2005, 16:02
przez Owee
oswald napisał(a):rozdzielczosc taka bo taki ekran... 17" 16:10 1440x900...niestety niewiele gier ma obsluge takiej rozdzielczosci... ale do codziennego uzytkowania ciezko mi sie teraz uzywa standardowej 17" 1280x1024


to co ty masz za lcdka ?

btw - ja tez mam problemy z niestandartową rozdzielczoscia na moim samsungu LE26R41B - jako że to jest 16:9 to na matrycy WXGA jakiej używa rozdzielczość jest 1366x768 - wiekszosc gier (pomimo żekomej PEŁNEJ zgodności i wsparcia dla DX9 lub bnawet DX8) ma niestety "na sztywno" zaprogramowane rozdzialczosci a co za tym idzie gry w 1024x768 są rozciągnięte i wygladaję trochę gównianie....

pierwszym tytułem który odpaliłem w 1366x768 było B&W2 - i wyglądało super !!!

ale tu pojawia sie kolejny problem - te ponad 300 pixeli to jednak 25% większe obciązenie dla grafili i mój radek 9800 już zaczyna lekko chaczyć :( czas na przesiadke na jakiegos 6800 lub 6800gt