Strona 1 z 1

emu

PostNapisane: piątek, 28 paź 2005, 08:01
przez RELAX
kawaks : chodza gry z cps1 cps2 i neogeo
a wiecie cos o emu do ps2 i czy wogole pojdzie na piecu

PostNapisane: piątek, 28 paź 2005, 13:07
przez obv

PostNapisane: wtorek, 1 lis 2005, 13:59
przez t0mi
nie pojdzie:] moj kumpel ma dobrego kompa i ma wszystko najnowsze co potrzeba do tego emulatora(biosy,pluginy itd.) i chodzi slabiutko:] w wiekszosci gier laduje sie max do gł. menu a potem zwiecha:] a ten emulator trzyma tylko po to by spr. czy gierka ktora zalatwil dziala w ogole a potem wklada do konsoli :D kup se konsole :D