Strona 1 z 1

PostNapisane: czwartek, 3 lis 2005, 01:17
przez ssx3
Ja mam !!! CZesc martin

Re: Pytanie do kogos kto ma pelna wersje Serious sama 2

PostNapisane: piątek, 4 lis 2005, 23:18
przez Basketman
MarTin napisał(a):prosze o kontakt z osoba ktora posiada pelna wersje gry Serious sam 2 bo mam z nia powazny problem i licze na pomoc. Only PW lub GG: 3171290


Mam.
Jak coś to się odezwij.