Ja mam
! CZesc martin
! CZesc martinporozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
! CZesc martinMarTin napisał(a):prosze o kontakt z osoba ktora posiada pelna wersje gry Serious sam 2 bo mam z nia powazny problem i licze na pomoc. Only PW lub GG: 3171290