zna ktos moze jakas fajny symulator samochodu.....
zna ktos moze jakas fajny symulator samochodu w ktorym jezdzi sie po miescie czy cos podobnego? tylko nie wyscigi.
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
. Jak Basketman powiedział Live for speed druga część jest poprostu zajebista, pokazcie mi tak realistyczną gre jak tą, no poprostu chyba nie ma
. Mam do tego cracka ale tylko na single playera
Ale są za to wszystkie mapki, i autka. Na tej gierce połamałem kierownice
. Kiedyś takze grałem w Midtown Madness 2 z autkami dodatkowymi ( poszukaj w necie) no ale kiepska grafa i realistyka jazdy ale dało sie grać
np przez sieć (tylko wtedy ruchu ulicznego nie ma jak dobrze pamietam
)Slayer napisał(a):mi tez sie przypomniala pewna gra... nawet dwie:
-18 Wheels of Steel
i hard truck 18 wheels of steel 
:P Te miny na drodze =D 18 jest lepsza =] A big mutha mi sie nie podobalo =]![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
P