Strona 1 z 1

D&D Dragonshard

PostNapisane: środa, 28 wrz 2005, 21:03
przez obv
sciagam wlasnie, slyszal ktos ? moze ktos gral ?

PostNapisane: czwartek, 29 wrz 2005, 15:37
przez Owee
to ściągaj dalej - i napisz co jeszcze sciągasz... to wkrótce ciebie sciągną... na komendę... :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 29 wrz 2005, 15:43
przez filomata
Owee napisał(a):to ściągaj dalej - i napisz co jeszcze sciągasz... to wkrótce ciebie sciągną... na komendę... :lol: :lol: :lol:

TT

PostNapisane: czwartek, 29 wrz 2005, 17:31
przez obv
buaha ale koles o co ci chodzi :D, myslałem ze ktos w to gral albo slyszal o tej gierce cokolwiek, bo nie wiem czego sie spodziewac

tutaj jest pare screenów
to rts polaczony z rpg

http://www.atari.com/dragonshard/ tutaj jeszce o becie pisza ;/ [?]
http://www.dragonshard.net/
http://ds.ogresnet.com/screenshots/

http://www.download.com/Dragonshard-sin ... ag=lst-0-1
demko 2 misje na singlu

PostNapisane: czwartek, 29 wrz 2005, 19:16
przez filomata
Sciągałem to demko i coś się zeplsuło ;] Nie mogłem zainstalować, moze jutro
1m.

PostNapisane: wtorek, 4 paź 2005, 21:36
przez obv
na komende bauhahaha

PostNapisane: środa, 5 paź 2005, 13:47
przez Owee
obv napisał(a):na komende bauhahaha


no - śmiej się śmiej naiwniaku ... :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: środa, 19 paź 2005, 08:25
przez tomo
Owee napisał(a):
obv napisał(a):na komende bauhahaha


no - śmiej się śmiej naiwniaku ... :lol: :lol: :lol:



hahahaha 8) 8) 8)

PostNapisane: piątek, 21 paź 2005, 13:40
przez obv
:lol: :lol: :lol:

gierka strasznie przecietna, nie polecam, lepiej sobie pograc w w3 albo wh40k