D&D Dragonshard
sciagam wlasnie, slyszal ktos ? moze ktos gral ?

Owee napisał(a):to ściągaj dalej - i napisz co jeszcze sciągasz... to wkrótce ciebie sciągną... na komendę...![]()
![]()
, myslałem ze ktos w to gral albo slyszal o tej gierce cokolwiek, bo nie wiem czego sie spodziewac
[?]
Nie mogłem zainstalować, moze jutro
obv napisał(a):na komende bauhahaha

Owee napisał(a):obv napisał(a):na komende bauhahaha
no - śmiej się śmiej naiwniaku ...![]()
![]()
