Strona 1 z 1

Burnout - czyli ropierducha na drodze.

PostNapisane: poniedziałek, 19 wrz 2005, 18:36
przez Sandman
Temat poświęcony jednej z najlepszych gier na PS2. Kto grał w jakąkolwiek część tej gry (są cztery) i jakie wrażenia. Sam posiadam tylko dwójkę, ale gra to czysty miód. Wczoraj grałem non stop w demo Burnout Revenge i nie mogłem się oderwać.

Yeeeeeehaaaaa!!! :twisted:

Crash Mode!!! [smilie=bike.gif]

PostNapisane: czwartek, 22 wrz 2005, 14:27
przez Wandal
A jest a moze czy bedzie wersja na PC???/?

PostNapisane: czwartek, 22 wrz 2005, 17:41
przez Sandman
Niestety, ale nie pojawi się na PC.

Jednakże już niedługo premiera gry Crashday, która będzie podobna do Burnouta. Czy lepsza? Tego nie wiem, ale tematycznie taka sama - czyli nie bacząc na czyny dojechać do mety :D.

PostNapisane: piątek, 23 wrz 2005, 23:26
przez ssx3
na pc nie ma ja juz pykam 4 dni w nia na Xboxie Polecam wszystkim !!!

Obrazek
Obrazek

PostNapisane: sobota, 24 wrz 2005, 13:55
przez dżigor
Ja grałem już w to iu mojego kumpla i jesstem bardzi uradowany że mogłem w to grać.
Jest to gra pełna ajcji i to mi sie bardzo mi sie podoba.
Mój ulubionye auto to Gangster. A jakie jest wasze auto?

PostNapisane: sobota, 24 wrz 2005, 18:21
przez Sandman
ssx3 - yeah :D (ślinotok). Ta gra przebija graficznie wszystkie rajdówki :).

Moim ulubionym autem w Burnout 2 jest na razie wóz policyjny, chociaż SUV jest całkiem całkiem. No i muszę się czymś pochwalić, dzisiaj przeszedłem cały Crash Mode! Ostatnią planszę masterowałem przez cały dzień i w końcu udało mi się zaliczyć na złoty medal. Szkoda, że nie dostałem żadnego dodatkowego samochodu lub innego bonusu. :(

W demie czwórki nawet nie patrzyłem na nazwy samochodów :D.