Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 9 paź 2005, 11:42
przez Owee
ja zassałem - ale nie pograłęm bo nie mam netu a na kompie bez konfigurowanej karty sieciowej nie da sie postawic serwera - przypominam ze jest to demo Multiplayer...

Re: Vietcong 2 Demo - kto zassał?

PostNapisane: środa, 12 paź 2005, 22:27
przez tomo
MarTin napisał(a):zasał już ktoś demko Vietcong'a 2 ?? ponad 400 MB..z moim łaczem to katorga.
czekam na opinie..



to co ty masz za internet :?: :lol: :lol: :lol: nie to ze sie brecham....