ja zassałem - ale nie pograłęm bo nie mam netu a na kompie bez konfigurowanej karty sieciowej nie da sie postawic serwera - przypominam ze jest to demo Multiplayer...
MarTin napisał(a):zasał już ktoś demko Vietcong'a 2ponad 400 MB..z moim łaczem to katorga.
czekam na opinie..
to co ty masz za internet
nie to ze sie brecham....