Strona 1 z 2

Gry z małymi wymaganiami

PostNapisane: sobota, 10 wrz 2005, 11:08
przez karol_n
:D :D Poszukuje gier z malymi wymaganiami :D :D
gdybyscie mogli podać nazwy tych gier najlepiej gdy mozna je sciagnać z internetu 8) 8) 8)

PostNapisane: sobota, 10 wrz 2005, 14:06
przez filomata
http://www.cda.pl/
Tu jest kilka starych gier m.in. Theme Hospital w który jakiś czas temu pogrywałem :P

PostNapisane: niedziela, 11 wrz 2005, 12:53
przez karol_n
te gry są do ściagnięcia ta gra to RPG albo strategia :?: :?: :lamer:

PostNapisane: niedziela, 11 wrz 2005, 13:46
przez Crash
UFO:EU, UFO:TFTD, UFO:Apocalypse, Dune The Game, Curse OF Enchantia, Transarctica, Monkey Island
teraz sie juz takich gier nierobi :)

PostNapisane: niedziela, 11 wrz 2005, 13:53
przez Crash
Crash napisał(a):nierobi :)


:lol: :]

PostNapisane: środa, 14 wrz 2005, 14:57
przez tomo
ty a wez nie przeginaj pały i to zdjecie papieza wykasuj ziomek 8) 8) 8)

PostNapisane: środa, 14 wrz 2005, 19:27
przez Owee
Cała seria Jagged Alliance - HIPER MIODNOŚĆ i minimalne wymagania...

PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2005, 22:26
przez B!sH0p
Ja statnio pogrywałem w Dogfighter stara gierka dziala na wszystkim super zabawa mozliwosc grania po sieci

PostNapisane: niedziela, 9 paź 2005, 14:53
przez karol_n
a gra ktos z was w tibie :?: :?: :?: [smilie=yoji.gif]

PostNapisane: niedziela, 9 paź 2005, 17:56
przez obv

PostNapisane: poniedziałek, 10 paź 2005, 06:11
przez Wandal
karol_n napisał(a):a gra ktos z was w tibie :?: :?: :?: [smilie=yoji.gif]


JA gralem... Sprzedalem postac...
Cs 2d =D Wymagiania: Wlaczony komp =]

PostNapisane: poniedziałek, 10 paź 2005, 16:30
przez obv
poszukaj romów na necie, maja male wymagania i niezla grywalność

odnosnie starszych gier

PostNapisane: poniedziałek, 17 paź 2005, 23:22
przez dankul
czy nie macie i nie pogrywacie czasem z nutka sentymentu w stare sprawdzone Civilization czesci np III ja na tym skonczylem nie wiem czy IV jest ale z checia bym powrocil