:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Dungeon.Siege.2
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=5&t=11303
Strona
1
z
1
Dungeon.Siege.2
Napisane:
środa, 7 wrz 2005, 08:29
przez
ssx3
I wkoncu sie doczekalismy gierki .Grafa spoko a sama gra exstra
Napisane:
niedziela, 11 wrz 2005, 08:32
przez
Wandal
Nom w 1 mucilem przez dlugi czas... Chyba sobie sciagne 2 =]
Napisane:
niedziela, 11 wrz 2005, 12:56
przez
karol_n
ja tez bym w to zagral ale ma za duze wymagania
ja poszukuje podobnej gry z mniejszymi wymaganiami