Strona 1 z 1

Dungeon.Siege.2

PostNapisane: środa, 7 wrz 2005, 08:29
przez ssx3
I wkoncu sie doczekalismy gierki .Grafa spoko a sama gra exstra

PostNapisane: niedziela, 11 wrz 2005, 08:32
przez Wandal
Nom w 1 mucilem przez dlugi czas... Chyba sobie sciagne 2 =]

PostNapisane: niedziela, 11 wrz 2005, 12:56
przez karol_n
ja tez bym w to zagral ale ma za duze wymagania :P :P ja poszukuje podobnej gry z mniejszymi wymaganiami 8) 8) :lol: :lol: