Battlefield ][

Napisane:
czwartek, 1 wrz 2005, 17:22
przez emar
Zaposiada ktoś Battlefielda II ?
Mam mały problem, prosze PM do mnie..
Dzięki!!

Napisane:
sobota, 10 wrz 2005, 20:06
przez Wandal
Ano ja posiadam coz za problem masz??? =]

Napisane:
sobota, 10 wrz 2005, 20:59
przez Rymek_Hunter
Wandal napisał(a):Ano ja posiadam coz za problem masz??? =]
Pewnie czy przegrać dasz
dobra kto następny coś zaRymuje


Napisane:
środa, 19 paź 2005, 08:18
przez tomo