Strona 1 z 1

Battlefield ][

PostNapisane: czwartek, 1 wrz 2005, 17:22
przez emar
Zaposiada ktoś Battlefielda II ?
Mam mały problem, prosze PM do mnie..
Dzięki!!

PostNapisane: sobota, 10 wrz 2005, 20:06
przez Wandal
Ano ja posiadam coz za problem masz??? =]

PostNapisane: sobota, 10 wrz 2005, 20:59
przez Rymek_Hunter
Wandal napisał(a):Ano ja posiadam coz za problem masz??? =]

Pewnie czy przegrać dasz :lol:

dobra kto następny coś zaRymuje ?? :lol:

PostNapisane: środa, 19 paź 2005, 08:18
przez tomo
ja tez mam kozacka giera tylko nie mam cd keya orginalnego 8) 8) 8)