Strona 1 z 1

Diablo: Lord Of Destruction LAN

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 08:37
przez Crash
Jest mozliwosc zeby w obrebie sieci tkk pograc sobie w d2?? Jesli tak to szukam chetnych :)

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 14:49
przez Szakal
Chyba na dniach bede mial gierke to z checia pogram...

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 18:33
przez fern
Pograłbym z Wami, ale nie mam TKK... ale niedługo raczej mieć będę to pogram pogram :)

PostNapisane: czwartek, 1 wrz 2005, 01:16
przez Rymek_Hunter
Gram od zaraz :), ale powiedz mi jaka wersja :) i czy gramy od początku, może zczenimy od Hella ? (jak masz postać)

PostNapisane: czwartek, 1 wrz 2005, 07:57
przez Crash
Tak wiec.... łatka 1.11...
Postacie:
Sorc: 76
Amzonka: 75
Barbara: 45

najchętniej pograłbym barbarzyńcą, a nim jestem na poczatku drugiego aktu w nightmarze... ale moge grac czarusią.. 5 miasto na hell'u, ktorego za cholere nie moge przejsc :D ... Daj znac kiedy i jak Ci odpowiada.. Cheers

PostNapisane: piątek, 21 paź 2005, 13:32
przez Ryba
a moze na bn ? bo ja mam tam wszystkie postacie ? :P