Diablo: Lord Of Destruction LAN
Jest mozliwosc zeby w obrebie sieci tkk pograc sobie w d2?? Jesli tak to szukam chetnych 



, ale powiedz mi jaka wersja
i czy gramy od początku, może zczenimy od Hella ? (jak masz postać)
... Daj znac kiedy i jak Ci odpowiada.. Cheers