Tez lubie UNDER-ka.
bo jak narazie nie mysle o nowym kompie;) ale chetnie bym pogral
zapowiada sie ciekawie 
bo jak narazie nie mysle o nowym kompie;) ale chetnie bym pogral
zapowiada sie ciekawie 
jAc_EnTy napisał(a):tylko ciekawe jakie bedzie mial wymaganiabo jak narazie nie mysle o nowym kompie;) ale chetnie bym pogral
zapowiada sie ciekawie
Zmowa producentow i programistow. 