Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 28 sie 2005, 21:41
przez sebamac
Tez lubie UNDER-ka.

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 09:46
przez jAc_EnTy
tylko ciekawe jakie bedzie mial wymagania :| bo jak narazie nie mysle o nowym kompie;) ale chetnie bym pogral :D zapowiada sie ciekawie :)

PostNapisane: sobota, 3 wrz 2005, 07:40
przez sebamac
jAc_EnTy napisał(a):tylko ciekawe jakie bedzie mial wymagania :| bo jak narazie nie mysle o nowym kompie;) ale chetnie bym pogral :D zapowiada sie ciekawie :)

Wlasnie. Co nowsza giera to coraz wyzsze wymagania. :( Zmowa producentow i programistow. :(