Strona 1 z 2

SC BW

PostNapisane: piątek, 8 lip 2005, 12:28
przez Bruno
A moze odkopac ta gre i postawic serwer u mnie (dawno nie gralem i moga byc sceny :))??

PostNapisane: piątek, 8 lip 2005, 14:00
przez Ged
ja jestem za :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: piątek, 8 lip 2005, 16:31
przez filomata
To moze lepiej sie spotkać na NTC i coś pograć, nie wiem, mały tour tkk ;]

PostNapisane: piątek, 8 lip 2005, 23:24
przez _NeElDaN_
Rowniez jestem chetny na Bw :D , tylko nie gralem juz z kilka lat i nie pamietam jak w to sie gra :lol:

PostNapisane: sobota, 9 lip 2005, 07:10
przez tomo
mozna zagrac bardzo dobry pomysł jestem chetny :]

PostNapisane: sobota, 9 lip 2005, 13:08
przez rotter
ja tez moge jak najbardziej pograc ;]

PostNapisane: sobota, 9 lip 2005, 17:14
przez Bruno
Skoncze tylko konfiguracje kompa i mozemy zaczynac.
BTW za 49 zeta kupilem dzis oryg SC + BW ;)

PostNapisane: sobota, 9 lip 2005, 22:57
przez _NeElDaN_
Bruno chyba w serii "Bestseller" mozna nabyc SC + BW za 49zl, chyba ze sie myle :roll:

PostNapisane: niedziela, 10 lip 2005, 12:23
przez RoCzEz
No ja też mogę pograć.

PostNapisane: niedziela, 10 lip 2005, 12:37
przez Bruno
_NeElDaN_ napisał(a):Bruno chyba w serii "Bestseller" mozna nabyc SC + BW za 49zl, chyba ze sie myle :roll:


Dokladnie - bylem W koszalinie to sobie qpilem :)

PostNapisane: niedziela, 10 lip 2005, 21:22
przez _NeElDaN_
Bruno napisał(a):
_NeElDaN_ napisał(a):Bruno chyba w serii "Bestseller" mozna nabyc SC + BW za 49zl, chyba ze sie myle :roll:


Dokladnie - bylem W koszalinie to sobie qpilem :)


Czyli sie nie mylilem :lol: . Wszystkie gry z serii "Bestseller" to giery panow z Blizzard. Tylko dlaczego 49zl a nie 19zl, tego juz nie wiem

PostNapisane: niedziela, 10 lip 2005, 22:22
przez tomo
ja tez tego nie wiem panowie nie ma co postowac :lol: tylko gramy 8) :jupi: :jupi: :jupi:

PostNapisane: sobota, 16 lip 2005, 18:07
przez Crash
gracie jeszze w tego starego?? gdzie co jak po ile.. i z czym to sie je?? musze miec orginal or smthn??

PostNapisane: wtorek, 2 sie 2005, 18:32
przez filomata
Coś się zmieniło w sprawie BW? Ja mogę sie zawsze spotkać na bn i jakieś bo5 albo inne zagrać. Na ntc jestem codziennie nick [AS]CallMeNoob, jęsli ktoś chcialby pograć to msg me ;]

PostNapisane: niedziela, 7 sie 2005, 09:36
przez tomo
GRAMY W STARA PANOWIE A NIE JAKIES POSTY NABIJACIE W PONIEDZIAŁEK WIECZOREM PROPONUJE POPYKAĆ 8) 8) 8) OK GODZINY 21.00


POZDRO 600 :twisted: