SC BW
A moze odkopac ta gre i postawic serwer u mnie (dawno nie gralem i moga byc sceny
)??
)??
)??

![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
, tylko nie gralem juz z kilka lat i nie pamietam jak w to sie gra 
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)


_NeElDaN_ napisał(a):Bruno chyba w serii "Bestseller" mozna nabyc SC + BW za 49zl, chyba ze sie myle

Bruno napisał(a):_NeElDaN_ napisał(a):Bruno chyba w serii "Bestseller" mozna nabyc SC + BW za 49zl, chyba ze sie myle
Dokladnie - bylem W koszalinie to sobie qpilem
. Wszystkie gry z serii "Bestseller" to giery panow z Blizzard. Tylko dlaczego 49zl a nie 19zl, tego juz nie wiem
tylko gramy

![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
OK GODZINY 21.00
