OGAME
OGAME
Gra ktos w to boska gre?
Mam dwa konta na universum 1 i universum 7 (na uni 7 - 750 miejsce na 10500)
To drugie chetnie opchne
Gra ktos w to boska gre?
Mam dwa konta na universum 1 i universum 7 (na uni 7 - 750 miejsce na 10500)
To drugie chetnie opchne


a szkoda
Moj brat wymiata na uni1 a ja probuje na uni7 ale niedlugo bo chce sie pozbyc tego konta i grac tylko na uni1 (tam gram od kilu tygodni)