Strona 1 z 3

OGAME

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 11:16
przez Baltazar Gąbka
OGAME

Gra ktos w to boska gre?

Mam dwa konta na universum 1 i universum 7 (na uni 7 - 750 miejsce na 10500)

To drugie chetnie opchne :)

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 12:26
przez Pcheł
HEHEHE
oczywiście gram w tą "Boską gre" ale na UNI9 i wystarczy
ciekaw jestem czy ktoś z kablówki gra na 9
chętnie go pojade :) , nie ma to jak skopać swojego :twisted:

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 12:35
przez Pcheł
Noo nie pękaj :)

Podaj nicka na uni 9 to zobaczymy, jestem w pierwszej 200 to chętnie ci pomoge jak nie będziesz za daleko :) (ja mam nicka "Marianos")

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 12:53
przez Pcheł
Dla mnie jesteś "zielony" więc nawet Cię ruszyć nie mogę :> a szkoda :twisted:
Ale uważaj na moich kolegów z Insomni (ale pewnie tyż cie nie mogą ruszyć)

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:08
przez Baltazar Gąbka
Pcheł napisał(a):Dla mnie jesteś "zielony" więc nawet Cię ruszyć nie mogę :> a szkoda :twisted:
Ale uważaj na moich kolegów z Insomni (ale pewnie tyż cie nie mogą ruszyć)


a co Wy sie tak wozicie na tym uni9 ze nawet ludzi z miasta chcecie lac co?

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:11
przez Pcheł
no co ty na żartach się nie znasz, ziomali bym nie ruszył :>

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:11
przez Baltazar Gąbka
Pcheł napisał(a):no co ty na żartach się nie znasz, ziomali bym nie ruszył :>


:P

Na ktorym miejscu jest Wasz sojusz? I ile masz puntkow i miejsce

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:16
przez Pcheł
sojusz INSOMNIA drugie miejsce
Marianos (czyli ja) 23434 (Miejsce 203 z 10857)
dla ciekawostki były kablówkowicz McBolo jest ze mną w sojuszu i też ma się nieżle

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:24
przez McBolo
i tu racja - tez gram i tez mam sie niezle - chociaz Pchel mnie juz przebil :)

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:32
przez Baltazar Gąbka
widze ze chlopaki szalejecie :D Moj brat wymiata na uni1 a ja probuje na uni7 ale niedlugo bo chce sie pozbyc tego konta i grac tylko na uni1 (tam gram od kilu tygodni)

Dawno Cie McBolo nie widzialem :twisted:

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:45
przez McBolo
Baltazar Gąbka napisał(a):Dawno Cie McBolo nie widzialem :twisted:


bo sie ukrywam :)

PostNapisane: wtorek, 31 maja 2005, 13:47
przez Baltazar Gąbka
McBolo napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Dawno Cie McBolo nie widzialem :twisted:


bo sie ukrywam :)


Dalej w Wawie ukrywasz swoje gabaryty? :)