W Co Teraz Gracie

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Slayer » niedziela, 16 paź 2005, 19:33

Owee napisał(a):AOE III


i jak gierka? slyszalem ze spieprzyli ze scenariuszem to prawda?
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez GoRo » niedziela, 16 paź 2005, 21:44

Black & White 2... ;p no i CS ostatnio... ;p
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Sandman » środa, 19 paź 2005, 19:39

Fallout Tactics PL - dopiero co zainstalowane, poza tym na boku CS Condition Zero.

A na boku zbieram kasę na Half - Life 2, ostatnio potaniał, a i tak dozbierać nie mogę :D. Do dzisiaj nie zagrałem nawet w demo ... może kiedyś :).
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez Ryba » piątek, 21 paź 2005, 13:28

Dungeon Siege II ... miodzik
Avatar użytkownika
Ryba
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 15:23
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Werner » poniedziałek, 24 paź 2005, 20:39

Panzer Elite :wink:
Avatar użytkownika
Werner
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 24 paź 2005, 20:10
Lokalizacja: Festung Kolberg

Postprzez Werner » wtorek, 25 paź 2005, 09:23

No dobra, lubię też Chain of Command :wink:
Avatar użytkownika
Werner
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 24 paź 2005, 20:10
Lokalizacja: Festung Kolberg

Postprzez filomata » środa, 26 paź 2005, 15:36

W Q4 to bym sobie pograł ale sciąganie tego przez tydzien nie jest fajne :twisted: Ostatnio troche Dawn of War, czekam na dodatek i keya do Guild Wars.
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez MiCkEeY » środa, 26 paź 2005, 18:57

pro evolution soccer 5
MiCkEeY
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:55

Postprzez dejo » środa, 26 paź 2005, 21:27

gralem ostatnio w age of empire 3 teraz gram w serius sama 2, teraz tylko czekam na q4 czyli do jutra :)
dejo
Coś tam napisał
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 09:08
Gadu-Gadu: 7381961

Postprzez fern » środa, 2 lis 2005, 21:13

Hmm... CS/Fifa 2006/pare RPG... czyli nic ciekawego :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Basketman » niedziela, 6 lis 2005, 13:24

Czeeeekam aż dostanę w swoje łapy Nba Live 2006
Troszkę się boję, że mój komputer tego nie udźwignie.. no ale czekam 8)
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez filomata » niedziela, 6 lis 2005, 14:11

Ja czekam na Fable. Ktoś grał?

W międzyczasie SC.
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości