W Co Teraz Gracie

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Slayer » niedziela, 10 kwi 2005, 10:49

MarTin napisał(a):A ja dodam ze Silent Hunter 3 chodzi wysmienicie! nawet na procku 1.4 Ghz i GF 4 4200
Ja również nie zauważyłem żadnych bugów..ale z tego co wiem patch 1.2 dużo zmienia.
Co jest ważne - nie można włączyc opcji Return To Base gdy łódz jest zanurzona,lub pozostaje na wrogim terytorium.
Jeżeli ktoś lubo morskie symulacje,a w szczególności grał w Silent Service,Aces of the deep, to ta pozycja jest obowiązkowa !!! inaczej popelnicie zbrodnie wobec siebie:P


512 ramu starczy? cholera zrobiles mi wlasnie nadzieje :D
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Slayer » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:48

Szok... uklony dla programistow SH3 skoro gra z taka grafika prezentuje sie znosnie nawet na 256MB RAM !
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Colicab » wtorek, 12 kwi 2005, 09:28

osiolek przyciagnal mi Settlers 5 - Heritage of Kings na 2 CD. Mimo ze gra wymaga 256 mb ramu i 1 GHz proca to moje 512 MB i Athlon 2500+ nie wystarczaja. Zwyczajnie tnie. A i gra jest srednia. BARDZO srednia. Wracam do Age of Empires 2.
Colicab
 

Postprzez Pelson » wtorek, 12 kwi 2005, 21:01

S.W.A.T 4
Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Owee » czwartek, 14 kwi 2005, 12:33

Brothers In Arms, Star Wars Republic Commando, Silent Hunter III
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez filomata » czwartek, 21 kwi 2005, 20:48

Max Payne 2 :twisted:

szkoda ze taki krótki
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez GoRo » piątek, 22 kwi 2005, 14:53

swat 4, brothers in arms, Rome total war... ;)
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez kawon » piątek, 22 kwi 2005, 18:50

SWAT 4 - Nawet fajna
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Slayer » piątek, 22 kwi 2005, 19:16

demko Serious Sama 2... tak glupie ze az fajne :D

Polecam na odstresowanie :spoko:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez dziurawe kalesony » niedziela, 24 kwi 2005, 21:28

Teraz gram w Vice City, ale tylko dlatego, że tam gra fajne radio z fajną muzyką :D jeżdżę po wszystkim : lampach, chodnikach, płotach, trawnikach itp :D inaczej nie potrafię :D
dziurawe kalesony
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość