No chyba tak
od kolegi chciałem porzyczyc
od kolegi chciałem porzyczyc
od kolegi chciałem porzyczyc [/quote]
jak dla ciebie ten ceem najnowższy jest trudny to ty chyba grac nie umiesz !?wg mnie nie warto, uwazam ze cala seria cm4 jest do kitu, pelno bledow
np. w cm4 zawodnicy ciagle lapali wielomiesieczne kontuzje, w jednej z poprawek spieprzyli cos z moralami ktore bez powodu spadaly, natomiast w cm0304 jest jak na moj gust za wysoko postawiony poziom trudnosci, wydaje mi sie ze to niezamierzony efekt, przegrywalem ManU z jakim drugoligowcem a nie byl to moj pierwszy kontakt z cm, wg mnie najlepsza gra z serii jest cm0102, od biedy cm0001 tez obleci
.... mi idzie dobrze !? nie narzekam więc niewiem co ty masz do poziomu tej gry !?
Obecnie gram tylko w Rocket Arene .. dzien w dzien w sumie noc w noc 
jak dla ciebie ten ceem najnowższy jest trudny to ty chyba grac nie umiesz !?
.... mi idzie dobrze !? nie narzekam więc niewiem co ty masz do poziomu tej gry !? [/quote]Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości