WZT napisał(a):Morland napisał(a):WZT napisał(a):czy ktos jest jeszcze na 7 serwie???
ja założyłem dzisiaj nowe konto na 7 serwie, żeby móc z Wami konkurować
to jka podciagniesz sie to sie odezwij pogryziemy sie
jasna sprawa panie wilku

WZT napisał(a):Morland napisał(a):WZT napisał(a):czy ktos jest jeszcze na 7 serwie???
ja założyłem dzisiaj nowe konto na 7 serwie, żeby móc z Wami konkurować
to jka podciagniesz sie to sie odezwij pogryziemy sie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość