W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez rotter » piątek, 3 lis 2006, 22:31

a tak pozatym ... Gierka wciaga ... Lepsza od poprzednich tytulow ... Typu most wanted .. Underground bo klasykow nie wliczam ;) ... Mozliwosci tuningowania ooogromne ;) Od podnoszenia zawieszenia itp ;D ... Ja aktualnie 28 procent przeszedlem duzo samochodow ... Ogolnie fajna gra ;)
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez SlaY^ » sobota, 4 lis 2006, 09:31

System operacyjny: Windows 2000/XP
Procesor: 1.4 GHz lub szybszy
Pamięć RAM: 256 MB - minimalne, 512 MB - zalecane
Przestrzeń na dysku twardym: 6 GB
Napęd: DVD, min 8x
Karta graficzna: minimum 64 MB (NVIDIA GeForce 3, ATI Radeon 8500 lub lepsza)
Karta dzwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX 9.0c

Podobno na GFach serii MX nie chodzi. :(
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rotter » sobota, 4 lis 2006, 10:59

no u mnie 1280 x 1024 full detal on ... i sie nie scina ... mam juz 50 procent przejscia ;)

Sprzet

Athlon 64 3000++ Venice 1800@2600
2x512 MB Kingston HyperX
GeForce 7900 GS Zalman Gigabyte 256MB / 256 bit
MSI K8N SLI

I Chyba wszystko co najwazniejsze :)
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez QB » niedziela, 5 lis 2006, 00:06

Europa Universalis 2 (w oczekiwaniu na 3) i NBA 2007
QB
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 17 paź 2006, 23:48

Postprzez Slayer » niedziela, 5 lis 2006, 11:15

Przyznac sie kto juz dorwal Gothica III ? :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez rymek » piątek, 10 lis 2006, 20:37

PES 6 (=
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » sobota, 11 lis 2006, 08:11

rymek napisał(a):PES 6 (=


hej a gdzie "kupiles"... :P tez bym sobie pogral...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości