WZT napisał(a):MarTin napisał(a):nie da rady..a co jest nie tak ze chcesz sie przełączyc??
no wiesz by sie przydalo kogos pogrysc...ale jak tu widze to nikogo niema z 7 serwera....
sa
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
WZT napisał(a):MarTin napisał(a):nie da rady..a co jest nie tak ze chcesz sie przełączyc??
no wiesz by sie przydalo kogos pogrysc...ale jak tu widze to nikogo niema z 7 serwera....
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
WZT napisał(a):cichy napisał(a):WZT napisał(a):cichy napisał(a):ta sama co od 16 lat, cichy
a jaka rasa?????i jaki poziom?
raz wampirza, a poziom 2
czemu wszyscy wybiera wampiry?!
[ Dodano: 2006-03-01, 01:09 ]
ALA CICHY![]()
!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość