W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez SlaY^ » czwartek, 15 cze 2006, 21:15

skorp!on napisał(a):Dziś przez godzinkę pograłem w fajną odmianę Sudoku - Sudoku: Latin Squares™. Fajna gierka, ale demo działa tylko godzinę. Grałem od rozmiaru 6x6 i zakończyłem niestety tylko na 7x7. To mi się bardziej podoba niż zwykły Sudoku

[center]Obrazek [/center]


O co tak dokładnie chodzi w tym Sudoku? Widziałem dużo osób z tą gierką, ale o co tam chodzi, to nie wiem..
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez CeDaR » niedziela, 18 cze 2006, 22:30

Command and counqer The first decade
Avatar użytkownika
CeDaR
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 15:55

Postprzez quad » poniedziałek, 19 cze 2006, 22:00

pastor napisał(a):Klickety bosh, kocham te klocuszki :twisted: :twisted: :twisted:

Pastor daj spokoj, jak ja do tego siadam to ani sie obejrze i 2h w plecy ;)
A swoja droga jak znajomy mial na palmie jakas wersje (dostawales punkty za kazdy znikniety klocek i im wiecej zniknales na raz to mnoznik sie podnosil) tego to sie w 4 samcow licytowalismy na wyniki kto lepszy zrobi przez 3 dni ;)

UWAGA: nie proboj tego w domu! silnie uzalezniajace!
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez astic » piątek, 23 cze 2006, 17:00

Hitman Blood Money :D :D :D
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Joel » środa, 28 cze 2006, 09:21

Neverwinter Nights i Tomb Raider:Legend ( ahhh ta Lara :) )

i standardowo Guild Wars, chociaż teraz czekam tylko na event czyli Festival Smoka :D
Avatar użytkownika
Joel
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2003, 18:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez RUDA » niedziela, 9 lip 2006, 20:55

Z nudow chyba -
Bitefight :P
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » środa, 26 lip 2006, 16:48

Age of Empires III... i jako wielbiciel gatunku jestem rozczarowany... czesc druga byla lepsza.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości