Guild Wars

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Guild Wars

Postprzez McBolo » poniedziałek, 20 cze 2005, 10:39

Ktoś gra???
jezeli tak , to mozna sie umoowic na jakies questy
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Owee » poniedziałek, 20 cze 2005, 18:36

Ile dałeś za grę i gdzie kupiłeś ? Bo też się przymierzam do zakupu......
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 20 cze 2005, 19:51

Nie znam tej gierki, fajna?
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McBolo » wtorek, 21 cze 2005, 12:21

kupilem w empiku w warszawce za 129, ale w sklepach wysylkowych tez jest za ta sama cene ( z tego co wiem w kolobrzegu sa klopoty z dostaniem w normalnym sklepie)

GW to gra mmorpg - lub jak niektorzy wola mmog - takie polaczenie diablo z WoW. Przy czym tworcy (ludzie ktorzy kiedys stworzyli battlenet) wyjeli z dwoj gier co najlepsze i polaczyli w Guild Wars
a co najwazniejsze, nie ma oplat abonamentowych!!!
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez McBolo » środa, 22 cze 2005, 07:55

to raczej jest tylko zaleta - nie ma tutaj napakowanych kolesi, co graja 24 godziny na dobe i odstaja od wszystkich, albo biernie skryptuja.
Ta gra jest nastawiona na czysta rozgrywke miedzy ludzmi, gdzie kazdy ma taka sama szanse - wszystko zalezy od gracza jaka taktyke obierze, albo jakie skille wczesniej znajdzie - pod tym wzgledem WoW to wielka porazka przy GW
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Pcheł » środa, 22 cze 2005, 08:15

Ja gram ale McBolo to już wie :> , questujemy razem . Giera jest taki wypas że mokro w majtach , wszyscy wielbiciele diablo będą zadowoleni , a WoW jest może i fajny ale opłaty miesięczne mnie przerażają a wszyscy co mówią że GW jest cienkie bo leveli jest tylko 20 to znaczy że nie wiedzą o czym mówią bo to jest zaleta nie wada . :twisted:
Tak jak i Bolo zapraszam do grania.
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McBolo » piątek, 24 cze 2005, 13:42

w sumie, to gra spokojnie bedzie chodzic na slabym sprzecie, jest na prawdę dobrze zrobiona - podobno graja na celeronach 900 + geforce4 mx440
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez McBolo » poniedziałek, 11 lip 2005, 09:44

zmieniła się sytuacja na froncie ???? ktos juz nabyl gre - na razie z kolobrzgu jest nas troje.
wszyscy fanatycy Diablo 2 powinni sie na wakacje w ta gre zaopatrzyc
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Joel » czwartek, 14 lip 2005, 17:02

mehehe

ja na te gierke czekałem gdzieś 1,5 roku jak mi się screeny spodobaly... :kroli:

a gierke bede mial jush jutro :wink:

jak tylko obchacze dokladnie gierke i nabije lvl jakis :P to na questy moge isc
jak by nie bylo to mowie odrazu ze biore se elementaliste-necromante :jupi:

a wy jakie macie profesje :?:
Avatar użytkownika
Joel
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2003, 18:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McBolo » piątek, 15 lip 2005, 07:16

Warrior/Necro lvl 20
Ranger/Monk - z tym, ze ta druga to tylko postac do odblokowywania skilli - w grze i na PvP gram ta pierwsza

nabijaj troche lvl, a potem cie wciagniemy do naszej Gildii jak wyrazisz ochote
w razie potrzebnej pomocy przy questach lub misji to wal do mnie priva w grze
moj nick to :
Thumbaal Johanson

btw pomysl nad polaczeniem z czyms innym, elementala np z mesmerem, bo necro ma kupe za...tych skilli, ale czesc z nich potrzebuje poswiecenia max zdrowia.
zreszta Necro to potezna postac jak jest primary - chyba ze dla wojownika secondary jako wsparcie w zadawanych obrazeniach
tak na marginesie, co jest fajne w tej grze:
jaka bys postac nie stworzyl, to nei da sie jej zepsuc jak np w diablo bo skillpointy mozesz odnawiac.
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Następna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości