Ktoś gra???
jezeli tak , to mozna sie umoowic na jakies questy
, questujemy razem . Giera jest taki wypas że mokro w majtach , wszyscy wielbiciele diablo będą zadowoleni , a WoW jest może i fajny ale opłaty miesięczne mnie przerażają a wszyscy co mówią że GW jest cienkie bo leveli jest tylko 20 to znaczy że nie wiedzą o czym mówią bo to jest zaleta nie wada .
to na questy moge isc

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości