Iv , lock60 , The Maelstrom , gildia OLD (ally)
http://forum.old.iq.pl/index.php
niedlugo upgrade kompa i ISP, trza podbic BWL jeszcze przed dodatkiem.


Chater_ napisał(a):A ja właśnie sprzedałem swoje konto.
HORDAUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość