fifa 07 problem

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

fifa 07 problem

Postprzez Stavro » sobota, 4 lis 2006, 12:06

mam problem z demami gier fifa 07 i nfs carbon...

mam zainstalowane directx 9.0 c (wersja pażdziernikowa)...najnowsze sterowniki Via do plyty glownej asrock...

a i jak odpalam dema to wlacza sie czarny ekran...i wyskakuje z gir...

w czym moze tkwic problem?
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » sobota, 4 lis 2006, 12:12

a moja konfiguracja... Sempron 2500...512 RAM...radeon 96000 pro...asrock
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez astic » sobota, 4 lis 2006, 12:35

Rozumiem że gra jest oryginalna :?:
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Flo » sobota, 4 lis 2006, 15:02

astic napisał(a):Rozumiem że gra jest oryginalna :?:


no na pewno, przeciez tutaj tylko o oryginalach sie dyskutuje. Jakie sa wymagania na pudle tych gier?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » sobota, 4 lis 2006, 19:04

rozumiecie slowo "DEMO VERSION"... :?: :?:

a wymagania...moze mam za slaby komp nie wiem...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » sobota, 4 lis 2006, 19:11

Wymagania sprzętowe:

Procesor: 1,5 GHz
RAM: 512 MB
System: Win 2000/XP
Napęd: DVD-ROM
HDD: 4 GB
Inne: DirectX 9.0

wiec chyba nie powinno byc problemu...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » sobota, 4 lis 2006, 19:19

widze ze nic sie nie dowiem...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez dejo » poniedziałek, 6 lis 2006, 17:46

a sciagales najnowsze stery do karty graficznej ??
dejo
Coś tam napisał
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 09:08
Gadu-Gadu: 7381961

Postprzez GoRo » poniedziałek, 6 lis 2006, 20:53

noo... podales wszystko oprocz tego jaka masz karte graficzna... podaj to a pokminimy...
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez GoRo » poniedziałek, 6 lis 2006, 20:56

aa sorryy... ;p nie czytalem wyzej... XD karta powinna byc wystarczajaca, to cos ze sterownikami... http://www.amd.ati.com
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Stavro » wtorek, 7 lis 2006, 00:20

mam najnowszw\e...ale chyba za malo ramu... potrzeba chyba z giga na sprawne dzialanie...


zycie...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » środa, 8 lis 2006, 09:49

juz nie wiem co z ta gra...chyba trzbeba miec giga ramu... mam juz 768 ale dalej malo...co za czasy...trzeba bedzie znowu bedzie w tetrisa grac :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez szwagier » piątek, 1 gru 2006, 15:59

Stavro napisał(a):juz nie wiem co z ta gra...chyba trzbeba miec giga ramu... mam juz 768 ale dalej malo...co za czasy...trzeba bedzie znowu bedzie w tetrisa grac :wink:


ja mam 512 w dualu i gra smiga perfekcyjnie
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » sobota, 2 gru 2006, 23:02

Stavro napisał(a):co za czasy...trzeba bedzie znowu bedzie w tetrisa grac :wink:


Albo kupic Playstation :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości