Dla tych ktozy by mieli ochote pograc na Serwie Dragon to podaje link http://www.dragon-network.net Jesli chodzi o to czy gra duz tu polakow to mowie zdecydowanie TAK
Serdecznie zapraszam
przez BorowikPL » poniedziałek, 10 kwi 2006, 18:30
Jesli zaczynacie grac na Dragonie musicei sie liczyc ze nie bedzie lekko bo tu jest odiweczna wojan Polska VS Russia. I ruscy beda was czesto zabijac ale mozesz liczyc na pomoc od polakow zawsze pomagaja.
Witam!!
Milo mi sie dowiedziec ze ktos z Kołobrzegu gra na Dragonie tylko szkoda ze nie na tym samym servie co ja Jesli bys chcial sie przeniesc na servie ( dragon ) to udziele ci wszelkiej pomocy z tego co mi wiadomo to duzo ludzi z K-G gra
Myslalem nad tym zeby zrobic KoLobrzeski klan jesdli ci ten pomysl odpowiada to daj znac