Zaczynam moim desktopem... jezeli bedzie sie zmienial tutaj bedzie mozna zobaczyc jak aktualnie wyglada.. 



porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/




aktualnie wyglada on tak:



Bruno napisał(a):A oto wersja bojowa![]()
:blink:
) jeżeli chodzi o Linuxa...