Polskie znaki w microXP?

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Polskie znaki w microXP?

Postprzez thrakatuluk » piątek, 16 paź 2009, 22:14

Jestem szczęśliwym użytkownikiem owego MicroXP 0.82 by eXPerience na dysku zewnętrznym USB. Winda śmiga bez zastrzeżeń, jest tak okrojona, że nie ma co jej hamować tak naprawdę. Używam microxp do gier i filmów BluRay_Rip(720p)[procek 1.4, 2gb ramu i grafika współdzielona, na Win7-tu filmy 720p lekko tną]. Na windzie MicroXP z USB hula bez zająknięcia ale..

..no właśnie, nie ma polskich znaków i nie można wybrać Polskiego w ‘Ustawieniach Regionalnych’, po prostu go tam nie ma.. jest Zulu, Mandaryński czy co tam chcecie ale nie ma PLK.. :shock: Brak języka przejawia się krzaczkami zamiast polskich znaków w napisach filmów. Nie interesuje mnie już nawet układ klaw czy coś, tylko te polskie znaki w napisach. Podjąłem próby wgrania poprzez jakieś poprawki Microsoft ale bezskutecznie..


I tu moja prośba o pomoc/podpowiedź. Może ktoś z Was miał już do czynienia z ta wersją XP i ma jakiś swój sprawdzony patent/pomysł?
Avatar użytkownika
thrakatuluk
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 22 mar 2004, 12:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron