skrypt mail
witam prosze o pomoc ( praca zaliczeniowa z informatyki) chcialbym wstawic formularz na strone ktory wysle mail probowalem ze skryptami z http://webmaster.helion.pl/kurshtml/skrypt/skrypt.htm i wszystko fajnie ale po wypelnieniu otwiera sie program pocztowy a nie o to chodzi
szukam czegos w stylu http://d4u.pl/info-kontakt.html by wyslac poczte bezposrednio ze strony, probowalem tez skopiowac ten skrypt ale niestety nie zadzialal
szukam czegos w stylu http://d4u.pl/info-kontakt.html by wyslac poczte bezposrednio ze strony, probowalem tez skopiowac ten skrypt ale niestety nie zadzialal