Windows XP- brak pliku, problem

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Windows XP- brak pliku, problem

Postprzez Meeta » wtorek, 22 kwi 2008, 17:53

witam.
Od jakiegoś czasu powtarza się u mnie problem z windowsem. Ni stąd ni z owąd potrafi zniknąć jakiś plik w katalogu windowsa. Wyskakuje wtedy komunikat o braku pliku w katalogu windows/system32/config
Jednak ścieżka podana jest jedynie do tego katalogu, ale nie wskazuje na konkretny plik. zdarza się to samo z siebie od czasu do czasu. raz wyłączył mi sie komputer i pojawił ten komunikat, ale zazwyczaj po prostu po uruchomieniu komputera, np po nocy, pojawia sie ten komunikat. dotąd radziłem sobie używając programu ghost i wracając do poprzedniej obrazu windowsa, ale nie tak powinno byc:/ o co chodzi, potrafi mi ktoś podpowiedzieć co jest powodem i jak radzić sobie z ewentualnymi efektami??

Z góry dziękuję :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Windows XP- brak pliku, problem

Postprzez Tom » wtorek, 22 kwi 2008, 19:29

Czy komputer sie zawiesza ?

Ps. Wydaje mi sie ze jest to problem z dyskiem twardym lub pamięcią operacyjną. Sprawdź dysk programem przeznaczonym do testowania dysków twardych (dobierz go ze względu na producenta dysku, polecam zestaw programów z Ultimate Boot CD), pamięć przetestuj programami np. memtest (jest w pakiecie Ultimate Boot CD).
Tom
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 13:09

Re: Windows XP- brak pliku, problem

Postprzez Viru$ » wtorek, 22 kwi 2008, 20:28

Zamiast domniemywać i komplikować sprawę fikuśnymi programikami, sugerowałbym najpierw zerknięcie do rejestru zdarzeń... :wink:
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron