Strona 1 z 1

Re: Word 2000 i problem z zapisywaniem

PostNapisane: niedziela, 13 kwi 2008, 18:50
przez r00t
WZT napisał(a):Ma ktos jakis pomysl aby to rozwiazac?


...zainstalować OpenOffice