WZT napisał(a):R00T a dodasz tag o ktorym mowa tutaj??
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... 288#414288
wiem ze malo kto z niego korzysta ale moze to jest spowodowane tym ze niema tego tagu w okienku gdzie ppisze sie posty?
[mp3]url[/mp3]Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości