Strona 1 z 1

Problem ze sterownikami...

PostNapisane: sobota, 9 lut 2008, 13:43
przez maciog
...Siema wszystkim może Wy mi pomożecie....Mam laptopa i mam problem ze sterownikami pod win xp...sterowniki sciągałem ze strony producenta, ale niestety nie moge zainstalować sterów od grafy od dzwieku i od USB....Pomocy może wy znacie jakąś stronę lub posiadacie sterowniki bo mnie to juz za przeproszeniem ch** strzela.....dzieki z gory...pozdrawiam...!!!