Maskowanie lokalizacji...

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Maskowanie lokalizacji...

Postprzez astic » piątek, 7 gru 2007, 21:46

Sprawa wygląda tak.

Potrzebny mi jest program który ukrył by moją lokalizacje, tz. nie chodzi mi o ukrycie adresu ip tylko żeby nikt nie wykrył że staram się połączyć z serwerem z polski tylko dajmy na to z Argentyny.


Czy wogule istnieje taka możliwość ???
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez r00t » sobota, 8 gru 2007, 11:31

...tylko proxy (http proxy, socket proxy) są jakieś programiki, które wykorzystują publiczną bazę serwerów proxy dostępną w sieci... jest to sposób mało skuteczny, bo różnie bywa z tymi serwerami (zazwyczaj są obciążone, działają wolno lub w ogóle nie działają)

istnieje sposób mniej legalny, instalujesz rootkita na jakimś komputerze (lub kilku komputerach) gdzieś tam i używasz go sobie jak swojego... ten sposób to luksusowe rozwiązanie maskujące :) - nie pytaj jak to zainstalować - ja nie wiem...

Tak czy inaczej zawsze istnieje jakiś procent ryzyka zidentyfikowania w sieci. Prawdopodobieństwo namierzenia nigdy nie będzie równe zeru... ...warto zawsze o tym pamiętać.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron