Strona 1 z 1

Opera 9.20.8771

PostNapisane: piątek, 13 kwi 2007, 20:10
przez Martius
nowka sztuka nie smigana
Została udostępniona finalna, stabilna wersja coraz popularniejszej przeglądarki Opera. Z nowości należy wymienić wprowadzenie funkcji Speed Dial oraz zintegrowany zestaw narzędzi dla deweloperów.
operka na onet.programy.pl

PostNapisane: sobota, 21 kwi 2007, 14:04
przez Deja Vu
Oczywiście aktualizuje na bieżąco. Opera jest superasta. Szybko smiga na słabych łączach.
Próbowałem najnowszego IE i Opery na blueconnect - nie ma porównania.

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 08:05
przez Martius
mi też sie podoba .
tylko nie wiem dlaczego nadal śmigam na lisku :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 12:01
przez r00t
...ja się zastanawiam jak program kliencki może oddziaływać na prędkość łącza... jeżeli załóżmy mamy 128 kbps to te 128 mamy i w firefoksie i w IE i w operze... i w każdym innym programie korzystającym z danego połączenia sieciowego. Szybkość działania Opery to złudzenie - szybciej renderowane są niektóre strony (zależy od strony)... nie ma to nic wspólnego z szybkością łącza.

Poza tym: Firefox jest tysiąc razy bardziej funkcjonalny niż O, chociażby ze względu na ilość wtyczek.

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 12:17
przez Martius
r00t napisał(a):Poza tym: Firefox jest tysiąc razy bardziej funkcjonalny niż O, chociażby ze względu na ilość wtyczek.



Oooo i to jest chyba powód dlaczego cały czas śmigam na lisku . Opera fajne bajery ma ale mnie wkurzaaa

PostNapisane: poniedziałek, 23 kwi 2007, 15:58
przez Deja Vu
r00t napisał(a):...ja się zastanawiam jak program kliencki może oddziaływać na prędkość łącza... jeżeli załóżmy mamy 128 kbps to te 128 mamy i w firefoksie i w IE i w operze... i w każdym innym programie korzystającym z danego połączenia sieciowego. Szybkość działania Opery to złudzenie - szybciej renderowane są niektóre strony (zależy od strony)... nie ma to nic wspólnego z szybkością łącza.

Poza tym: Firefox jest tysiąc razy bardziej funkcjonalny niż O, chociażby ze względu na ilość wtyczek.


I o to biega - o złudzenie.
Lubie "złudzenie" otwieranej strony w pięć sekund a nie jak w IE piętnaście sekund.
FAjne złudzenia.