Strona 1 z 1

potrzebuje pomocy z odtwarzaczem

PostNapisane: środa, 21 lut 2007, 10:12
przez minas
Nie weim czy to dobry dział na moje wołanie o pomoc

nie weim jak to powiedzieć ale zawiesił mi się odtwarzacz mp4 i za chiny nie chce sie uruchomić ( bateria jest naładowana) gdzie mogliby mi to zrobić
nie wiem dokąd powinnam iść
nie mam karty gwarancyjnej i to własnie problem

prosze o pomoc.
najlepiej na gg 2285712
z góry dzieki

Re: potrzebuje pomocy z odtwarzaczem

PostNapisane: piątek, 23 lut 2007, 08:57
przez kulA
minas napisał(a):Nie weim czy to dobry dział na moje wołanie o pomoc

nie weim jak to powiedzieć ale zawiesił mi się odtwarzacz mp4 i za chiny nie chce sie uruchomić ( bateria jest naładowana) gdzie mogliby mi to zrobić
nie wiem dokąd powinnam iść
nie mam karty gwarancyjnej i to własnie problem

prosze o pomoc.
najlepiej na gg 2285712
z góry dzieki

sproboj zrobic update softu, ja tak kiedys mialem ze swoim mp3, co chwile sie zawieszal, update softu pomogl na wszystko :)

PostNapisane: piątek, 23 lut 2007, 13:57
przez rysio
apdejt sof tu...
pierwszych dwóch słów nie rozumiem... to "tu" brzmi znajomo... ale gdzie? ;)

PostNapisane: piątek, 23 lut 2007, 14:10
przez M@dF
Podlacz go do kompa i sformatuj na FAT a nie na FAT32. To wszystko.

PostNapisane: piątek, 23 lut 2007, 15:28
przez minas
ale odtwarzacz nie chce rozmawiać zkomputerem
i co ja poradze. nie umiem tego zsformatować bo komp krzyczy że nagle on nie ma sterowników
jakie są sterowniki do zawieszonego odtwarzacza mp4??