Strona 1 z 1

PILNIE SZUKAM Sterowników

PostNapisane: niedziela, 28 sty 2007, 18:51
przez minas
proszę mi pomóc, nic nie widze na monitrze a nigdzie w necie nie moge ich znaleźć,
błagam o pomoc

PostNapisane: niedziela, 28 sty 2007, 19:02
przez McCool

PostNapisane: poniedziałek, 29 sty 2007, 10:53
przez Palacz

PostNapisane: poniedziałek, 29 sty 2007, 20:11
przez minas
WIELKIE DZIĘKI!
wszystko działa jak należy

temat do zamknięcia