PILNIE SZUKAM Sterowników

Napisane:
niedziela, 28 sty 2007, 18:51
przez minas
proszę mi pomóc, nic nie widze na monitrze a nigdzie w necie nie moge ich znaleźć,
błagam o pomoc

Napisane:
poniedziałek, 29 sty 2007, 20:11
przez minas
WIELKIE DZIĘKI!
wszystko działa jak należy
temat do zamknięcia