Strona 1 z 1

nagrywanie dzialan na pulpicie

PostNapisane: piątek, 26 sty 2007, 02:44
przez FiDo
hello. czy istnieje program, ktorym nagram swoje dzialania na pulpicie i mozliwym bedzie zapisanie materialu w formacie avi? jesli tak to jak sie nazywa? pilne

PostNapisane: piątek, 26 sty 2007, 07:47
przez j0shu4
desktop spy camera
http://downloads.zdnet.com/download.asp ... cid=270094
nie znam ale wrzucilem do google haslo desktop spy to avi i to jeden z pierwszych wynikow

PostNapisane: piątek, 26 sty 2007, 20:05
przez FiDo
dzieki J0shu :)