:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Program Do Filmikow
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=4&t=16536
Strona
1
z
1
Program Do Filmikow
Napisane:
poniedziałek, 22 sty 2007, 15:55
przez
Xardas
Witam, Jaki preferujecie program do nagrywania filmikow, tak okolo 2 minutowych. Slyszalem, ze jest troche tych porgramow, ale nie znam ich, znam tylko 2: Fraps i HyperCam
znacie jakies inne ?