Strona 1 z 1

Program Do Filmikow

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 15:55
przez Xardas
Witam, Jaki preferujecie program do nagrywania filmikow, tak okolo 2 minutowych. Slyszalem, ze jest troche tych porgramow, ale nie znam ich, znam tylko 2: Fraps i HyperCam :]

znacie jakies inne ?